Uchwyt ścienny Samsung WMN-55VD
Zdjęcia 5 |
Samsung WMN-55VD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung WMN-55VD
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wall Mount For Videowall 2367156 | 1 725 zł |
Samsung WMN-55VD - wall mount 29 kg 55" 400 x 400 mm | 1 639 zł |
Samsung Wall Mount for LCD Display WMN-55VD/EN | 1 062 zł |
Samsung WMN-55VD/EN | 2 831 zł |
Samsung Wall Mount for LCD Display WMN-55VD/EN | 1 062 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →