Настінне кріплення Samsung WMN-B16FB
Фото 6 |
Samsung WMN-B16FB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung WMN-B16FB
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Marka WMN-B16FB/XC SAMSUNG 716844 | 1 211 zł |
Samsung Full Motion Slim Wallmount 40 kg 58"-75" 400 x 300 | 574 zł |
Samsung Uchyt do telewizora Samsung WMN-B16FB/XC VESA 400x400, 400x300 | 695 zł |
Ruchomy Uchwyt-Telewizor Samsung WMN-B16FB 55-75" z regulacja | 388 zł |
Uchyt do telewizora Samsung WMN-B16FB/XC VESA 400x400, 400x300 | 699 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →