Настінне кріплення NewStar WL40S-950BL18
Фото 16 |
NewStar WL40S-950BL18 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити NewStar WL40S-950BL18
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Neomounts by NewStar Select WL40S-950BL18 - mounting kit - heavy-duty - fo | 1 273 zł |
Neomounts by NewStar Uchwyt ścienny do telewizora WL40S-950BL18 TLNOMLAWL4 | 1 255 zł |
Neomounts by NewStar Uchwyt ścienny do telewizora WL40S-950BL18 110850 | 1 398 zł |
Neomounts by NewStar Uchwyt ścienny do telewizora WL40S-950BL18 110850 | 1 255 zł |
NEOMOUNTS BY NEWSTAR Select Screen Wall Mount 55-110inch full motion VESA | 1 229 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →