Uchwyt ścienny Samsung WMN-B05FB
Zdjęcia 6 |
Samsung WMN-B05FB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung WMN-B05FB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Uchwyt ścienny Full Motion Slim WMN-B05FB/ZA | 623 zł |
Samsung Samsung Ruchomy Uchwyt 2021-2022 (VESA 200x200, 300x200) WMN-B05FB | 599 zł |
Ruchomy Uchwyt Samsung 200x200 300x200 WMN-B05FB | 291 zł |
Samsung Uchwyt Full Motion Slim WMN-B05FB 43-55" WMN-B05FB/XC | 700 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →