Uchwyt ścienny Startech.com FHA-TV-WALL-MOUNT
Zdjęcia 10 |
Startech.com FHA-TV-WALL-MOUNT |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Startech.com FHA-TV-WALL-MOUNT
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
StarTechcom VESA 23-55 cali uchwyt do telewizora VESA Kolor produktu Czarn | 550 zł |
StarTech.com FHA-TV-WALL-MOUNT 30 kg 55" 100 x 100 mm | 646 zł |
StarTech StarTech.com FHA-TV-WALL-MOUNT uchwyt do telewizorów 139,7 cm (55 | 662 zł |
Startech Swivel 55´´ Wall Tv Bracket Posrebrzany FHA-TV-WALL-MOUNT | 644 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →