Uchwyt ścienny Vogels TVM 3443
Wideo 1Zdjęcia 16 |
Vogels TVM 3443 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vogels 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vogels.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vogels TVM 3443
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VOGELS SOPORTE TV VOGEL S 3443 FULL MOTIONM CZARNY TVM3443CONF | 670 zł |
VOGELS Uchwyt do telewizora VOGELS TVM 3443 Czarny | 817 zł |
Vogel`s TVM 3443 obrotowy uchwyt do TV 32"-65" | 839 zł |
Vogel`s TVM 3443 obrotowy uchwyt do TV 32"-65" (czarny) | 349 zł |
VOGELS SOPORTE TV VOGEL S 3443 Full MOTION MEDIUM BLANCO TVM3443CONFW | 757 zł |
Vogel`s TVM 3443 obrotowy uchwyt do TV 32"-65" | 349 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →