Uchwyt ścienny Vogels MA3040
Zdjęcia 4 |
Vogels MA3040 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vogels 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vogels.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vogels MA3040
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VOGELS Uchwyt regulowany VOGELS MA3040 Czarny | 339 zł |
Vogel`s MA3040 TURN TV Uchwyt ścienny | 218 zł |
Vogels Uchwyt ścienny MA3040-A1 32'' - 55'' | 227 zł |
Uchwyt TV na telewizor 32'-55' VOGELS MA3040 | 314 zł |
Uchwyt uchylny ścienny Vogels MA3040 ✦ SALON ✦ ZAPYTAJ O RABAT ✦ RATY 30x0 | 399 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →