Uchwyt ścienny Vogels TVM 3403
Zdjęcia 10 |
Vogels TVM 3403 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vogels 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vogels.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vogels TVM 3403
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vogels TWM3403 32 - 77 50 kg Czarny TVM3403CONF | 222 zł |
VOGELS Uchwyt do telewizora VOGELS TVM 3403 Czarny | 249 zł |
Vogel`s TVM 3403 płaski uchwyt do TV 32"-77" | 269 zł |
Vogel`s TVM 3403 płaski uchwyt do TV 32"-77" | 249 zł |
Vogels Tvm3403 Tv Stand 32-77´´ Czarny TVM3403CONF | 174 zł |
Vogel`s TVM 3403 płaski uchwyt do TV 32"-77" - OUTLET | 199 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →