Stojak do TV Vogels TVS 3695
Zdjęcia 12 |
Vogels TVS 3695 |
|
Mocowanie VESA: 500x200, 500x300, 600x200, 600x300mm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vogels 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vogels.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vogels TVS 3695
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Vogels stojak pod telewizor 40-77 cali maks 50 kg wychylny do 90 stopni ma | 1 538 zł |
Vogel`s TVS 3695 stojak podłogowy do TV 40"-77" | 2 399 zł |
Vogels TVS 3695 stojak na telewizor 40-77 cali maks 50 kg wychylny do 90 m | 1 884 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →