Монітор Samsung ViewFinity S6 S34C650T 34 " білий
Фото 13 |
Samsung ViewFinity S6 S34C650T 34 " білий
Діагональ:34 "
Роздільна здатність:3440x1440 (21:9)
Матриця:*VA, відгук 5 мс
Частота:100 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung ViewFinity S6 S34C650T 34 " білий
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung ViewFinity S6 S34C650TAU skaerm LS34C650TAUXEN | 2 399 zł |
34" Samsung ViewFinity S6 - 3440x1440 - 100Hz - Thunderbolt 4 - 90W PD - K | 2 505 zł |
Samsung Monitor 34 cale ViewFinity S6 VA 3440x1440 UWQHD 21:9 1xHDMI 1xDP | 2 493 zł |
Samsung LS34C650TAUXEN MON-LCD-SAM-1182 | 2 399 zł |
Samsung Zakrzywiony Monitor Samsung ViewFinity S6 34 cale Ultra WQHD 100Hz | 2 399 zł |
ще 17 пропозицій