Монітор Samsung Odyssey Neo G8 32 32 " білий
Відео 10Фото 20 |
Вигнутий ігровий монітор лінійки Odyssey - це флагманське 32-дюймове рішення з 4K-роздільною здатністю та іншими цікавими фішками. Модель примітна своїм стильним дизайном з білою обробкою задньої частини корпусу та наявністю підсвічування CoreSync, яке підкреслює геймерську, злегка агресивну спрямованість в оформленні. Монітор Samsung Odyssey Neo G8 32 базується на 10-бітній VA-матриці з висококласним підсвічуванням Mini LED.
Остання представлена мініатюрними світлодіодами, які забезпечують можливість локального затемнення зображення з 1196 незалежними зонами. В результаті на користувачів чекає відмінна контрастність зображення з природними чорними кольорами і темними відтінками, що порадує як в ігрових сценаріях, так і при кіноперегляді. До інших плюсів зображення відноситься хороша деталізація (розмір пікселя всього 0.18 мм), гідна передача кольорів і підтримка HDR-контенту (що підтверджено фірмовою технологією Quantum HDR 2000).
Геймерський статус підкріплює швидкий відгук (1 мс GtG), відмінна як для 4К-роздільна здатність «герцовка» (240 Гц), різні функції та технології – Black Equalizer та AMD FreeSync Premium Pro. Окремо варто виділити безпеку дисплея для зору (є сертифікат TÜV Rheinland), наявність сенсора освітленості (сам коригує яскравість картинки), HDMI 2.1 (дозволить виводити відео у форматі 4К 120 Гц з PS5), USB-хаба та ергономічної підставки (можна здійснювати поворот зміна висоти та переводити екран у портретний режим).
Купити Samsung Odyssey Neo G8 32 32 " білий
Усі ціни 28 →32" Samsung Odyssey Neo G8 - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - VA (With Quant | 4 999 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey Neo G8 LS32BG850NPXEN 32" 3840x2160px 240Hz 1 ms C | 4 549 zł |
Samsung Samsung Zakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey Neo G8 32 cale 4K UH | 4 549 zł |
Samsung Odyssey G85NB LS32BG850NPXEN - 32'' | VA | 4K | 240 Hz | HDMI 2.1 | 5 090 zł |
Samsung Odyssey Neo G8 S32BG850NP monitor komputerowy LS32BG850NPXEN | 5 133 zł |