Персональний комп'ютер Lenovo ThinkCentre neo 50t 11SE00DBPB
Фото 5 | від 1 879 до 2 315 zł Порівняти ціни 11 →Проц:Core i3, 12100, 3.3 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 730 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Lenovo ThinkCentre neo 50t 1
Характеристики
Lenovo ThinkCentre neo 50t 11SE00DBPB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Lenovo ThinkCentre neo 50t 11SE00DBPB
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50t Gen 3 i3-12100 8GB RAM 256GB SSD DVD W | 2 200 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre Neo 50t (I3-12100/8GB/SSD256GB/DVD-RW) | 2 315 zł |
Komputer LENOVO ThinkCentre neo 50t Gen 3 i3-12100 8GB RAM 256GB SSD DVD W | 2 200 zł |
Komputer Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50t TWR 11SE00DBPB W11Pro i3-1210 | 1 904 zł |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо