Монітор Samsung Odyssey Neo G9 57 57 "
Відео 5Фото 19 |
Закрити
Шапка
Samsung Odyssey Neo G9 57 57 "
2023 рікOdysseyігровий4KQLEDHDMI 2.1вигнутийHDRTÜV RheinlandFreeSyncхаб USB 3.0хороший NTSCхороший sRGB
Діагональ:57 "
Роздільна здатність:7680x2160 (32:9)
Матриця:Mini LED QLED, відгук 1 мс
Частота:240 Гц
Контрастність:2 500:1
Яскравість:420 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung Odyssey Neo G9 57 57 "
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung LS57CG954NUXEN MON-LCD-SAM-1164Rzuć wyzwanie rzeczywistości. Podbij wszystko. 3 najważniejsze cechy Pierwszy na świecie monitor dual UHD Zobacz, jak gry sta... щеją się bardziej realistyczne od świata wokół. Pierwszy na świecie monitor z rodzielczością dual UHD (7680×2160) otoczy Cię super szerokim ekranem o przekątnej 57" i krzywiźnie 1000R Niewiarygodna jakość obrazu Quantum Mini-LED i technologia HDR 1000 zapewnią Ci zdumiewający poziom ostrości, kontrastu i jasności. Nawet najdrobniejsze detale staną się widoczne. Oszałamiająca prędkość Jedna chwila zawahania może decydować pomiędzy zwycięstwem, a porażką. Z częstotliwością odświeżania 240Hz, czasem reakcji 1ms i technologią FreeSync Premium Pro, przygotuj się na wygraną. GTG* „1 ms” oznacza jedną milisekundę, która jest zakresem średniego czasu reakcji między 1,00 do 1,99 ms ogrnaiczonych do liczby całkowitej.* W oparciu o GTG mierzone w wewnętrznych warunkach testowych. Wyniki mogą się różnić w zależności od wyświetlanych treści i ustawień monitora(wymaga ustawienia „trybu ekstremalnego”) Komputronik.plПоскаржитись | 10 090 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey Neo G9 LS57CG952NUXEN 57" 7680x2160px 240Hz 1 ms [Samsung Odyssey Neo G9 to panoramiczny monitor gamingowy o rozmiarze 57 cali i zakrzywieniu 1000R. Zapewnia płynne doznania d... щеzięki odświeżaniu 240 Hz i czasowi reakcji 1 ms. Jego obraz Dual UHD jest doskonałej jakości, wspierany przez technologię Quantum Mini-LED i certyfikat VESA DisplayHDR 1000. Monitor jest kompatybilny z FreeSync Premium Pro i oferuje funkcje takie jak Auto Source Switch+, Virtual AIM Point oraz różne tryby obrazu. Wyposażony jest także w podświetlenie CoreSync i Core Lighting+ oraz dostarcza wygodę dzięki ergonomicznym opcjom dostosowania (HAS, Swivel, Tilt). Złącza obejmują DP, 3x HDMI, USB oraz KVM Switch, a funkcje ochrony oczu to Tryb Eye Saver i Flicker Free. Electro.plПоскаржитись | 9 949 zł |
Samsung Samsung Zakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey Neo G9 57 cali DUHDZakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey Neo G9 57 cali DUHD 240Hz G95NC | LS57CG952NUXEN Офіційний партнер Samsung Samsung.comПоскаржитись | 9 949 zł |
Samsung Odyssey S57CG954NU monitor komputerowy 144,8 cm LS57CG954NUXENSamsung (LS57CG954NUXEN) Samsung Odyssey S57CG954NU monitor komputerowy 144,8 cm (57") 7680 x 2160 px 8K Ultra HD QLED Czarny, Biały... Senetic.plПоскаржитись | 11 281 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey Neo G9 LS57CG952NUXEN 57" 7680x2160px 240Hz 1 ms [Samsung Odyssey Neo G9 to panoramiczny monitor gamingowy o rozmiarze 57 cali i zakrzywieniu 1000R. Zapewnia płynne doznania d... щеzięki odświeżaniu 240 Hz i czasowi reakcji 1 ms. Jego obraz Dual UHD jest doskonałej jakości, wspierany przez technologię Quantum Mini-LED i certyfikat VESA DisplayHDR 1000. Monitor jest kompatybilny z FreeSync Premium Pro i oferuje funkcje takie jak Auto Source Switch+, Virtual AIM Point oraz różne tryby obrazu. Wyposażony jest także w podświetlenie CoreSync i Core Lighting+ oraz dostarcza wygodę dzięki ergonomicznym opcjom dostosowania (HAS, Swivel, Tilt). Złącza obejmują DP, 3x HDMI, USB oraz KVM Switch, a funkcje ochrony oczu to Tryb Eye Saver i Flicker Free.... Avans.plПоскаржитись | 9 949 zł |
ще 4 пропозиції
Серія Samsung Odyssey (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 1 692 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, HDR
від 1 069 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 1 849 zł
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync, HDR
від 3 599 zł
ігровий, смарт, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1800 R, OLED, відгук 0.03 мс, 175 Гц, HDMI, v 2.1, mini DisplayPort, USB C, Power Delivery, Bluetooth, Wi-Fi, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR
від 2 649 zł
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 2 599 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 527 zł
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 1 257 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, NVIDIA G-Sync, HDR
від 1 424 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 1 519 zł
26.9 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1800 R, OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 1 199 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
від 799 zł
ігровий, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, HDR
від 1 975 zł
31.5 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 999 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 548 zł
ігровий, 24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 1 150 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 629 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
від 3 599 zł
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 9 499 zł
ігровий, 57 ", 4K, 7680x2160 (32:9), вигнутий, 1000 R, Mini LED QLED, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
Відеоогляди
Is the 57" Samsung Odyssey Neo G9 the BEST sim racing monitor ever?
20 вересня 202379 208 переглядів
Watch before buying the Samsung 57" Odyssey Neo G95NC | TMP
10 вересня 202389 123 перегляда
First Impressions 57" Odyssey Neo G95NC Gaming Monitor & Unboxing
6 вересня 202377 674 перегляда
Samsung Odyssey Neo G9 57-inch Gaming Monitor - HOLY SH*T!
4 січня 202393 938 переглядів
Samsung Odyssey Neo G9 57" Gaming Monitor // Ultimate UltraWide!
8 жовтня 2023226 618 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 1 168 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 979 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 949 zł
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 599 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 199 zł
для графіки, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-перемикач, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 589 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 069 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 1 574 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 009 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 705 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium