Monitor Samsung Odyssey Neo G9 57 57 "
Wideo 5Zdjęcia 19 |
Zamknij
Menu
Samsung Odyssey Neo G9 57 57 "
2023 rokOdysseygamingowy4KQLEDHDMI 2.1zakrzywionyHDRTÜV RheinlandFreeSynchub USB 3.0dobry NTSCdobry sRGB
Przekątna:57 "
Rozdzielczość:7680x2160 (32:9)
Matryca:Mini LED QLED, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:2 500:1
Jasność:420 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Odyssey Neo G9 57 57 "
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung LS57CG954NUXEN MON-LCD-SAM-1164Rzuć wyzwanie rzeczywistości. Podbij wszystko. 3 najważniejsze cechy Pierwszy na świecie monitor dual UHD Zobacz, jak gry sta... więcejją się bardziej realistyczne od świata wokół. Pierwszy na świecie monitor z rodzielczością dual UHD (7680×2160) otoczy Cię super szerokim ekranem o przekątnej 57" i krzywiźnie 1000R Niewiarygodna jakość obrazu Quantum Mini-LED i technologia HDR 1000 zapewnią Ci zdumiewający poziom ostrości, kontrastu i jasności. Nawet najdrobniejsze detale staną się widoczne. Oszałamiająca prędkość Jedna chwila zawahania może decydować pomiędzy zwycięstwem, a porażką. Z częstotliwością odświeżania 240Hz, czasem reakcji 1ms i technologią FreeSync Premium Pro, przygotuj się na wygraną. GTG* „1 ms” oznacza jedną milisekundę, która jest zakresem średniego czasu reakcji między 1,00 do 1,99 ms ogrnaiczonych do liczby całkowitej.* W oparciu o GTG mierzone w wewnętrznych warunkach testowych. Wyniki mogą się różnić w zależności od wyświetlanych treści i ustawień monitora(wymaga ustawienia „trybu ekstremalnego”) Komputronik.plZłóż skargę | 10 090 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey Neo G9 LS57CG952NUXEN 57" 7680x2160px 240Hz 1 ms [Samsung Odyssey Neo G9 to panoramiczny monitor gamingowy o rozmiarze 57 cali i zakrzywieniu 1000R. Zapewnia płynne doznania d... więcejzięki odświeżaniu 240 Hz i czasowi reakcji 1 ms. Jego obraz Dual UHD jest doskonałej jakości, wspierany przez technologię Quantum Mini-LED i certyfikat VESA DisplayHDR 1000. Monitor jest kompatybilny z FreeSync Premium Pro i oferuje funkcje takie jak Auto Source Switch+, Virtual AIM Point oraz różne tryby obrazu. Wyposażony jest także w podświetlenie CoreSync i Core Lighting+ oraz dostarcza wygodę dzięki ergonomicznym opcjom dostosowania (HAS, Swivel, Tilt). Złącza obejmują DP, 3x HDMI, USB oraz KVM Switch, a funkcje ochrony oczu to Tryb Eye Saver i Flicker Free. Electro.plZłóż skargę | 9 949 zł |
Samsung Samsung Zakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey Neo G9 57 cali DUHDZakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey Neo G9 57 cali DUHD 240Hz G95NC | LS57CG952NUXEN Oficjalny partner Samsung Samsung.comZłóż skargę | 9 949 zł |
Samsung Odyssey S57CG954NU monitor komputerowy 144,8 cm LS57CG954NUXENSamsung (LS57CG954NUXEN) Samsung Odyssey S57CG954NU monitor komputerowy 144,8 cm (57") 7680 x 2160 px 8K Ultra HD QLED Czarny, Biały... Senetic.plZłóż skargę | 11 256 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey Neo G9 LS57CG952NUXEN 57" 7680x2160px 240Hz 1 ms [Samsung Odyssey Neo G9 to panoramiczny monitor gamingowy o rozmiarze 57 cali i zakrzywieniu 1000R. Zapewnia płynne doznania d... więcejzięki odświeżaniu 240 Hz i czasowi reakcji 1 ms. Jego obraz Dual UHD jest doskonałej jakości, wspierany przez technologię Quantum Mini-LED i certyfikat VESA DisplayHDR 1000. Monitor jest kompatybilny z FreeSync Premium Pro i oferuje funkcje takie jak Auto Source Switch+, Virtual AIM Point oraz różne tryby obrazu. Wyposażony jest także w podświetlenie CoreSync i Core Lighting+ oraz dostarcza wygodę dzięki ergonomicznym opcjom dostosowania (HAS, Swivel, Tilt). Złącza obejmują DP, 3x HDMI, USB oraz KVM Switch, a funkcje ochrony oczu to Tryb Eye Saver i Flicker Free.... Avans.plZłóż skargę | 9 949 zł |
pokaż 9 ofert
Seria Samsung Odyssey (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 692 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 849 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync, HDR
od 3 599 zł
gamingowy, smart, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 175 Hz, HDMI, v 2.1, mini DisplayPort, USB C, Power Delivery, Bluetooth, Wi-Fi, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 649 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 599 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, QLED, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 599 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 1 257 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 459 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 519 zł
26.9 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 199 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
od 799 zł
gamingowy, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 975 zł
31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 548 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 1 150 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 649 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 3 599 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 9 499 zł
gamingowy, 57 ", 4K, 7680x2160 (32:9), zakrzywiony, 1000 R, Mini LED QLED, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
Wideo recenzje
Is the 57" Samsung Odyssey Neo G9 the BEST sim racing monitor ever?
20 września 202377 843 przegląd
Watch before buying the Samsung 57" Odyssey Neo G95NC | TMP
10 września 202388 217 przegląd
First Impressions 57" Odyssey Neo G95NC Gaming Monitor & Unboxing
6 września 202377 454 przegląd
Samsung Odyssey Neo G9 57-inch Gaming Monitor - HOLY SH*T!
4 stycznia 202393 752 przegląd
Samsung Odyssey Neo G9 57" Gaming Monitor // Ultimate UltraWide!
8 października 2023224 288 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium