Monitor Samsung F24T450FQI 24 "
Zdjęcia 12 |
Uniwersalny monitor z wysokiej jakości 23,8-calowym ekranem o rozdzielczości FullHD z cienką ramką, wielofunkcyjną podstawką, obsługującą orientację ekranu, oraz technologią AMD FreeSync. Jest pozycjonowany jako produkt z podstawowej półki cenowej z 2020 roku, przeznaczony do użytku domowego i biurowego. Ekran z cienką ramką i półmatową powłoką antyrefleksyjną oparty na ośmiobitowej matrycy IPS o rozdzielczości 1920×1080 i podświetleniu W-LED bez migotania wysokiej częstotliwości.
Idealny do wszelkich prac biurowych (teksty, tabele, prezentacje), modelowania 3D i projektowania w systemach CAD/CAE. Może być używany do amatorskiego przetwarzania treści cyfrowych. Dzięki responsywnemu czujnikowi GtG 5 ms i technologii AMD FreeSync, monitor Samsung F24T450FQI zapewnia wysokiej jakości oddanie ruchu w szybkich grach. Warto również zwrócić uwagę na wysoką energooszczędność (średnie zużycie 21 W w trybie aktywnym), co jest istotne w przypadku dużych biur.
Zapewnia dobrą szczegółowość, przyzwoitą maksymalną jasność i doskonałe kąty widzenia. Odłączana podstawka umożliwia regulację wysokości, pochylenia i obrotu ekranu. Obsługiwana jest szybka zmiana orientacji z poziomej na pionową. Jest wbudowany dwuportowy hub USB 2.0. Do połączenia z komputerem stacjonarnym, laptopem lub konsolą do gier można użyć portów cyfrowych HDMI 1.4 lub DisplayPort 1.2.
Kup Samsung F24T450FQI 24 "
Wszystkie ceny 20 →24" Samsung F24T450FQR - 1920x1080 - 75Hz - IPS - USB HUB - 5 ms - Monitor | 606 zł |
Samsung Monitor 23,8 cala LF24T450FQRXEN IPS 1920x1080 FHD 16:9 2xHDMI 1xD | 724 zł |
Samsung Electronics Polska MONITOR SAMSUNG LED 24" LF24T450FQRXEN | 700 zł |
Monitor SAMSUNG 24" 1920 x 1080 LF24T450FQRXEN Czarny | 673 zł |
Modyfikacje Samsung F24T450FQI
Ceny na Samsung F24T450FQI |
---|---|---|---|---|
Samsung F24T450FQI 24 " | od 580 zł | 21 oferta | ||
Samsung F27T450FQ 27 " | od 649 zł | 33 oferty |