Monitor Samsung Odyssey G65B S32BG650 31.5 "
Zdjęcia 25 |
Przedstawiciel linii gier Odyssey 2023, Samsung to 31,5-calowy monitor, z którego można korzystać niezależnie. Posiada wbudowany procesor oraz zainstalowany autorski system Tizen OS, stosowany w telewizorach smart tej marki. Do tego dochodzą moduły komunikacji bezprzewodowej, w tym Wi-Fi 5, a także głośniki Adaptive Sound. Po podłączeniu do Internetu monitor Samsung Odyssey G6 S32BG650EI może służyć do oglądania treści multimedialnych w ramach platformy TV Plus oraz grania w gry w specjalistycznych usługach chmurowych.
Zakrzywiony ekran opiera się tutaj na pseudo 10-bitowej matrycy VA i obsługuje rozdzielczość 2560x1440 pikseli (rozmiar piksela to 0,27 mm). Obraz ma dobry kontrast (od 2500:1), a szczytowa jasność ze standardowych 350 nitów może wzrosnąć do prawie 600 podczas odtwarzania treści HDR (w końcu deklarowany jest standard DisplayHDR 600). Możliwości gamingowe objawiają się doskonałą wydajnością (reakcja 1 ms) i dużą liczbą klatek na sekundę (240 Hz), a także obsługą zaawansowanych technologii (przede wszystkim MD FreeSync Premium Pro). Wśród dodatkowych bonusów modelu warto wyróżnić opcję wyświetlania FPS, podświetlenie CoreSync dopasowujące się do palety barw gry, a także obecność ergonomicznej podstawki, którą można wygodnie regulować w różnych płaszczyznach.
Kup Samsung Odyssey G65B S32BG650 31.5 "
Wszystkie ceny 20 →Samsung Odyssey G6 32 ekran PC 240 Hz 1ms panel VA rozdzielczość 2560 x 14 | 1 995 zł |
32" Samsung Odyssey G6 - 2560x1440 (QHD) - 240Hz - VA - Curved - 1 ms - Mo | 1 975 zł |
Samsung Samsung Zakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey G6 32 cale QHD 240Hz | 2 299 zł |
Samsung Odyssey G6 LS32BG650EUXEN - 32'' | VA | QHD | 240 Hz | DisplayPort | 2 399 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey Neo G6 LS32BG650EU 32" 2560x1440px 240Hz 1 ms Curv | 2 049 zł |
Modyfikacje Samsung Odyssey G65B S32BG650
Ceny na Samsung Odyssey G65B S32BG650 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G65B S27BG650 26.9 " | od 1 519 zł | 19 oferty | ||
Samsung Odyssey G65B S32BG650 31.5 " | od 1 975 zł | 21 oferta |