Monitor Samsung S32A800NM 32 "
Wideo 1Zdjęcia 18 |
Samsung S32A800NM 32 "
27 "32 "
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:2 500:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung S32A800NM 32 "
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 32" Samsung LS32A800NMPXEN | 1 415 zł |
32" Samsung ViewFinity S8 - 3840x2160 - VA - USB HUB - 5 ms - Monitor | 1 488 zł |
Samsung Monitor 32 cale ViewFinity S8 IPS 3840x2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xDP 3 | 1 988 zł |
Samsung ViewFinity S8 LS32A800NMPXEN - 32'' | 4K | Pivot MON-LCD-SAM-1059 | 2 049 zł |
SAMSUNG 32"'' LS32A800NMPXEN Czarny LS32A800NMPXEN | 2 007 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung S32A800NM
Ceny na Samsung S32A800NM |
---|---|---|---|---|
Samsung S27A800NM 27 " | od 1 299 zł | 14 oferty | ||
Samsung S32A800NM 32 " | od 1 415 zł | 13 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →