Monitor Samsung Odyssey G65B S27BG650 26.9 "
Zdjęcia 45 |
Samsung Odyssey G65B S27BG650 26.9 "
26.9 "31.5 "
Przekątna:26.9 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:2 500:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, LAN
Funkcja CoreSync zapewnia synchronizację palety kolorów gry i oświetlenia zewnętrznego. Samsung TV Plus umożliwia oglądanie różnych treści na żywo. Dostęp do usług gier w chmurze. Połączenie bezprzewodowe Bluetooth 5.2 i Wi-Fi 5.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung Odyssey G65B S27BG650 26.9 "
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Odyssey G6 - G650 LS27BG650EUXEN Monitor Czarny 27Zakrzywiony ekran dla pełnego zanurzenia
Reaguj w czasie rzeczywistym dzięki częstotliwości odświeżania 240Hz
W pełni regul... więcejowany w zależności od użytkowania
Technologia AMD FreeSync Premium Pro Amazon.plZłóż skargę | 1 599 zł |
27" Samsung Odyssey G6 - 2560x1440 (QHD) - 240Hz - VA - HDMI 2.1 - Curved27 Monitor gamingowy od Samsung z rozdzielczo?? na 2560x1440 (QHD), 240Hz & HDMI 2.1 Specyfikacja Rozdzielczo??: 2560x1440 (Q... więcejHD) Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 240Hz Szybko?? reakcji: 1ms (GTG) Rodzaj panelu: VAHighlights AMD FreeSync Premium Pro Curved (1000R) HDMI 2.1 Stereo Speakers HDR600 Wi-Fi & Bluetooth 5.2 Proshop.plZłóż skargę | 1 673 zł |
Samsung Odyssey G6 LS27BG650EUXEN - 27'' | VA | QHD | 240 Hz | DisplayPortFascynująca jakość obrazu Rozdzielczość QHD w połączeniu z DisplayHDR600 dla osiągnięcia spektakularnej głębi kolorów i niesk... więcejazitelności detali. Gaming na zupełnie nowym poziomie Częstotliwość odświeżania 240 Hz, czas reakcji 1 ms oraz AMD FreeSync Premium Pro przeniosą Twoją grę na wyższy poziom GTG* „1 ms” oznacza jedną milisekundę, która jest zakresem średniego czasu reakcji między 1,00 do 1,99 ms ogrnaiczonych do liczby całkowitej.* W oparciu o GTG mierzone w wewnętrznych warunkach testowych. Wyniki mogą się różnić w zależności od wyświetlanych treści i ustawień monitora(wymaga ustawienia „trybu ekstremalnego”) Komputronik.plZłóż skargę | 2 149 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey Neo G6 LS27BG650EU 27" 2560x1440px 240Hz 1 ms CurvNawet w ciemnych scenach szczegóły są wyraźne i widoczne. DisplayHDR 600 zapewnia wysoki kontrast, głęboką czerń i jasną biel... więcej, dzięki czemu możesz dobrze widzieć przeciwników i znajdować nawet ukryte obiekty w ciemności. Electro.plZłóż skargę | 1 950 zł |
Samsung Odyssey G6 LS27BG650EU 27" 2K VA 240Hz 1ms Zakrzywiony GamingowyCertyfikat Vesa DisplayHDR:Disp OleOle.plZłóż skargę | 1 699 zł |
pokaż 14 ofert
Seria Samsung Odyssey (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 1 692 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 849 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync, HDR
od 3 599 zł
gamingowy, smart, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 175 Hz, HDMI, v 2.1, mini DisplayPort, USB C, Power Delivery, Bluetooth, Wi-Fi, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 649 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 599 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, QLED, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 3 599 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 1 257 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 459 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 1 519 zł
26.9 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 199 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, HDR
od 799 zł
gamingowy, 25 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, HDR
od 1 975 zł
31.5 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 999 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 548 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 1 150 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 649 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium
od 3 599 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 9 499 zł
gamingowy, 57 ", 4K, 7680x2160 (32:9), zakrzywiony, 1000 R, Mini LED QLED, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
Modyfikacje Samsung Odyssey G65B S27BG650
Ceny na Samsung Odyssey G65B S27BG650 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G65B S27BG650 26.9 " | od 1 519 zł | 19 oferty | ||
Samsung Odyssey G65B S32BG650 31.5 " | od 1 975 zł | 21 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →
od 2 199 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible