Komputer stacjonarny Lenovo ThinkCentre neo 50s 11SX003BPB
Wideo 6Zdjęcia 6 | od 3 199 do 3 414 zł Porównaj ceny 5 →Procesor:Core i7, 12700, 1.6 GHz RAM:8 GB Wideo:UHD Graphics 770 Dysk:512 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Lenovo ThinkCentre neo 50s 3
Dane techniczne
Lenovo ThinkCentre neo 50s 11SX003BPB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lenovo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lenovo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Lenovo ThinkCentre neo 50s 11SX003BPB
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkCentre neo 50s i7-12700 8GB RAM 512GB Dysk SSD Win11 Pro | 3 399 zł |
Lenovo Thinkcentre N50s G3 SFF i7-12700 8GB DDR4 3200 SSD512 UHD Graphics | 3 199 zł |
Lenovo Thinkcentre N50s G3 SFF i7-12700 8GB DDR4 3200 SSD512 UHD Graphics | 3 313 zł |
Lenovo Komputer ThinkCentre Neo 50s SFF 11SX003BPB i7-12700 / 8GB / 512GB | 3 414 zł |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy