Komputer stacjonarny Dell Optiplex Plus 7010 SFF N004O7010SFF
Wideo 1Zdjęcia 4 | od 3 317 do 4 900 zł Porównaj ceny 15 →Procesor:Core i5, 13500, 1.8 GHz RAM:16 GB Wideo:UHD Graphics 770 Dysk:256 GB System operacyjny:Windows 11 Pro |
Modyfikacje Dell Optiplex Plus 7010 SFF 2
Dane techniczne
Dell Optiplex Plus 7010 SFF N004O7010SFF |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Dell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Dell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Gdzie kupić Dell Optiplex Plus 7010 SFF N004O7010SFF
Kolor:
Sortowanie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dell Komputer Optiplex SFF Core i5-13500/8GB/256GB SSD/Integrated/No Wifi/ | 3 346 zł |
DELL OptiPlex SFF Plus 7010 Intel Core i5/16GB/256GB SSD/Intel UHD Graphic | 4 033 zł |
Komputer DELL OptiPlex 7010 SFF Plus i5-13500 16GB RAM 256GB SSD Windows 1 | 4 900 zł |
Dell Optiplex 7010 SFF i3-13500 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 Pro | 3 349 zł |
więcej ofert 10 → |
Zamknij
Wideo recenzje
Polecamy