Персональний комп'ютер Dell Optiplex Plus 7010 SFF N004O7010SFF
Відео 1Фото 4 | від 3 317 до 4 900 zł Порівняти ціни 15 →Проц:Core i5, 13500, 1.8 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:256 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації Dell Optiplex Plus 7010 SFF 2
Характеристики
Dell Optiplex Plus 7010 SFF N004O7010SFF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dell Optiplex Plus 7010 SFF N004O7010SFF
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dell Komputer Optiplex SFF Core i5-13500/8GB/256GB SSD/Integrated/No Wifi/ | 3 346 zł |
DELL OptiPlex SFF Plus 7010 Intel Core i5/16GB/256GB SSD/Intel UHD Graphic | 4 033 zł |
Komputer DELL OptiPlex 7010 SFF Plus i5-13500 16GB RAM 256GB SSD Windows 1 | 4 900 zł |
Dell Optiplex 7010 SFF i3-13500 8GB RAM 256GB Dysk SSD Win11 Pro | 3 349 zł |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо