Monitor Samsung ViewFinity S6 S34C650T 34 " biały
Zdjęcia 13 |
Samsung ViewFinity S6 S34C650T 34 " biały
Przekątna:34 "
Rozdzielczość:3440x1440 (21:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung ViewFinity S6 S34C650T 34 " biały
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung ViewFinity S6 S34C650TAU skaerm LS34C650TAUXEN | 2 349 zł |
34" Samsung ViewFinity S6 - 3440x1440 - 100Hz - Thunderbolt 4 - 90W PD - K | 2 505 zł |
Samsung Monitor 34 cale ViewFinity S6 VA 3440x1440 UWQHD 21:9 1xHDMI 1xDP | 2 493 zł |
Samsung LS34C650TAUXEN MON-LCD-SAM-1182 | 2 399 zł |
Samsung Zakrzywiony Monitor Samsung ViewFinity S6 34 cale Ultra WQHD 100Hz | 2 399 zł |
pokaż 17 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →