Monitor Samsung 32 M80C Smart Monitor 32 "
Zdjęcia 18 |
Samsung 32 M80C Smart Monitor 32 "
27 "32 "
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
inteligentny monitor 32" 4K z systemem operacyjnym Tizen. Wbudowane interfejsy bezprzewodowe Wi-Fi 5 i Bluetooth 5.2. Obsługa HDR10. Obsługa wprowadzania głosowego za pomocą dołączonego pilota. W zestawie kamera SlimFit
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung 32 M80C Smart Monitor 32 "
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Smart Monitor LS32CM801UUXDU - 32'' | VA | 4K | 60 Hz | HDMI 2.0, | 2 299 zł |
Monitor SAMSUNG Smart M80C 32" 3840x2160px 4 ms | 2 199 zł |
Samsung Smart Monitor M8 S32CM801UU monitor komputerowy LS32CM801UUXEN | 3 044 zł |
Monitor Samsung M80C LS32CM80GUU VA zielony | 1 752 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje Samsung 32 M80C Smart Monitor
Ceny na Samsung 32 M80C Smart Monitor |
---|---|---|---|---|
Samsung 27 M80C Smart Monitor 27 " | od 1 989 zł | 9 oferty | ||
Samsung 32 M80C Smart Monitor 32 " | od 1 752 zł | 20 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →