Monitor Samsung 43 M7 Smart Monitor 43 " czarny
Samsung 43 M7 Smart Monitor 43 " czarny
Przekątna:43 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:5 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
monitor 32" 4K Smart z systemem operacyjnym Tizen. Wbudowane interfejsy bezprzewodowe Wi-Fi 5 i Bluetooth 4.2. Obsługa HDR10. Obsługa wprowadzania głosowego dzięki dołączonemu pilotowi.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung 43 M7 Smart Monitor 43 " czarny
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung S43BM700UP - M70B Series - LED monitor - 4K - 43" - HDR LS43BM700U | 2 013 zł |
SAMSUNG Monitor SAMSUNG LS43BM700UPXEN 43 UHD 4K VA 4ms Czarny | 2 039 zł |
43" Samsung S43BM700UP - M70B Series - LED monitor - 4K - 43" - HDR - 4 ms | 2 113 zł |
Samsung Monitor 43 cale SMART M7 VA 3840x2160 UHD 16:9 2xHDMI 1xUSB-C (65W | 2 234 zł |
Samsung Samsung Monitor Smart M70B 43"Smart TV, UHD, HDMI LS43BM700UPXEN | 2 039 zł |
pokaż 15 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →