Монітор Samsung 32 M80C Smart Monitor 32 "
Фото 18 |
Samsung 32 M80C Smart Monitor 32 "
27 "32 "
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
32" 4K Smart-монітор з операційною системою Tizen. Вбудовані бездротові інтерфейси Wi-Fi 5 і Bluetooth 5.2. Підтримка HDR10. Підтримка голосового введення завдяки комплектному пульту. У комплекті камера SlimFit
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung 32 M80C Smart Monitor 32 "
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Smart Monitor LS32CM801UUXDU - 32'' | VA | 4K | 60 Hz | HDMI 2.0, | 2 299 zł |
Monitor SAMSUNG Smart M80C 32" 3840x2160px 4 ms | 2 069 zł |
Samsung Smart Monitor M8 S32CM801UU monitor komputerowy LS32CM801UUXEN | 3 050 zł |
Monitor Samsung M80C LS32CM80GUU VA zielony | 1 752 zł |
ще 15 пропозицій
Модификації Samsung 32 M80C Smart Monitor
Ціни на Samsung 32 M80C Smart Monitor |
---|---|---|---|---|
Samsung 27 M80C Smart Monitor 27 " | від 1 989 zł | 9 пропозицій | ||
Samsung 32 M80C Smart Monitor 32 " | від 1 752 zł | 21 пропозиція |