Монітор Samsung Odyssey OLED G8 34 34 " сріблястий
Відео 12Фото 16 |
Надширокий вигнутий 34-дюймовий монітор компанії Samsung - це представник геймерської лінійки Odyssey 2023, який відноситься до вищого цінового сегменту. Флагман може використовуватися не тільки в тандемі з ПК або консоллю, але і самостійно, адже має потужний процесор, працює під управлінням смарт-платформи ОС Tizen, оснащений Wi-Fi-модулем для підключення до інтернету та доступу до потокових сервісів або онлайн-ігор Gaming Hub.
Монітор Samsung Odyssey OLED G8 34 отримав 10-бітну OLED-матрицю, яка забезпечує відмінну глибину чорного кольору та високі показники контрастності. Стандартна яскравість 250 нит може бути підвищена при відтворенні HDR-контенту, що підтверджує відповідність стандарту DisplayHDR 400. Плюс є датчик освітленості, який автоматично коригує відповідні параметри зображення. Роздільна здатність становить 3440x1440 пікселів, а розмір пікселя дорівнює 0.23 мм.
Ігрову спрямованість підкріплює висока частота оновлення (175 Гц), швидкий відгук (заявлений 0.1 мс від сірого до сірого), підтримка технології AMD FreeSync Premium. До додаткових переваг моделі відноситься варіативність портів підключення (у тому числі два USB-C (DisplayPort Alt Mode) з функцією Power Delivery), металеве оздоблення корпусу з фірмовим підсвічуванням CoreSync, наявність вбудованих динаміків та регульованої по висоті підставки екрану.
Купити Samsung Odyssey OLED G8 34 34 " сріблястий
Усі ціни 24 →SAMSUNG ODYSSEY G8 CURVED 34IN LS34BG850SUXXU | 7 258 zł |
Monitor 34" Samsung Odyssey G8 LS34BG850SUXEN | 3 789 zł |
34" Samsung Odyssey G8 - 3440x1440 (UWQHD) - 175Hz - OLED - 65W PD USB-C - | 5 779 zł |
Samsung Odyssey OLED G8 LS34BG850SUXEN - 34'' | UWQHD | 175 Hz | microHDMI | 3 799 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G8 LS34BG850SUXEN 34" 3440x1440 175Hz 0.03 ms Curv | 3 799 zł |