Персональний комп'ютер HP Z2 Tower G9 Workstation 5F165EA
Фото 6 | від 8 495 до 9 557 zł Порівняти ціни 10 →Проц:Core i9, 12900, 1.8 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:UHD Graphics 750 Накопичувач:1000 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації HP Z2 Tower G9 Workstation 2
Характеристики
HP Z2 Tower G9 Workstation 5F165EA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити HP Z2 Tower G9 Workstation 5F165EA
Колір:
Сортувати
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
HP Stacja robocza Z2 TWR G9 i9-12900 1TB/32GB/W11P 5F165EA RDHPDW1NIIWD003 | 9 050 zł |
HP Stacja robocza Z2 TWR G9 i9-12900 1TB/32GB/W11P 5F165EA 110739 | 9 137 zł |
HP Stacja robocza Z2 TWR G9 i9-12900 1TB/32GB/W11P 5F165EA 110739 | 9 050 zł |
HP Inc. Stacja robocza Z2 TWR G9 i9-12900 1TB/32GB/W11P | 8 901 zł |
Stacja robocza Z2 TWR G9 i9-12900 1TB/32GB/W11P 5F165EA | 8 495 zł |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо