Монітор Samsung 32 M70C Smart Monitor 32 " (LS32CM703UUXDU)
Відео 1Фото 9 |
Samsung 32 M70C Smart Monitor 32 "
27 "32 "
Діагональ:32 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:300 кд/м²
Функції:HDR, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI
Підтримка Bixby вбудована Alexa. Робота з файлами на ПК через мережу WiFi. Вбудовані потокові програми та технології Adaptive Picture та Adaptive Sound+, інтеграція з Android та AirPlay. Вбудований ігровий хаб. Підтримка SmartThings.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung 32 M70C Smart Monitor 32 "
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor 32" Samsung LS32CM703UUXDU | 1 585 zł |
Samsung Smart Monitor LS32CM703UUXDU - 32'' | VA | 4K | USB-C | HDR | Głoś | 1 589 zł |
Samsung Monitor Smart Samsung M7 32 cale 4K UHD 60Hz M70C| LS32CM703UUXDU | 2 199 zł |
Samsung Monitor Samsung Smart M70C Biały(LS32CM703UUXDU) | 2 180 zł |
MONITOR LCD 32" S32CM703UU/LS32CM703UUXDU SAMSUNG LS32CM703UUXDU | 1 957 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Samsung 32 M70C Smart Monitor
Ціни на Samsung 32 M70C Smart Monitor |
---|---|---|---|---|
Samsung 27 M70C Smart Monitor 27 " | від 1 299 zł | 21 пропозиція | ||
Samsung 32 M70C Smart Monitor 32 " | від 1 585 zł | 15 пропозицій |