Монітор Samsung 27 M80C Smart Monitor 27 "
Фото 12 |
Samsung 27 M80C Smart Monitor 27 "
27 "32 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, PBP, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Вбудовані потокові програми, Samsung Gaming Hub, офісні програми. Підтримка AirPlay. Програма SmartThings. Підтримка Bixby, Alexa.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Samsung 27 M80C Smart Monitor 27 "
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Samsung Monitor Smart M8 27 cale 4K UHD 60Hz M80C| LS27CM801UUXDU | 1 989 zł |
Monitor SAMSUNG LS27CM801UUXDU 27'' 3840x2160px 4 ms [GTG] | 2 200 zł |
SAMSUNG LS27CM801UUXDU 27inch IPS UHD 60Hz 5ms 350cd/m2 LS27CM801UUXDU | 2 283 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Samsung 27 M80C Smart Monitor
Ціни на Samsung 27 M80C Smart Monitor |
---|---|---|---|---|
Samsung 27 M80C Smart Monitor 27 " | від 1 989 zł | 9 пропозицій | ||
Samsung 32 M80C Smart Monitor 32 " | від 1 752 zł | 21 пропозиція |