Монітор Samsung 32 M8 Smart Monitor 32 "
Відео 12Фото 43 |
Монітор із 32-дюймовим екраном компанії Samsung поповнив лінійку Smart 2022 року. Вона об'єднує просунуті пристрої для роботи та мультимедійних розваг, а фішкою моделей виступає смарт-оболонка Tizen. Завдяки її наявності дисплей здатний виконувати роль розумного телевізора (без підключення до персонального комп'ютера) з доступом до популярних потокових сервісів та онлайн-кінотеатрів.
Для підключення до інтернету передбачений Wi-Fi 5, для голосового набору запропонований комплектний пульт управління, а ще один бездротовий інтерфейс зв'язку виступає Bluetooth 4.2. Монітор Samsung 32 M8 Smart Monitor базується на VA-матриці з роздільною здатністю 3840×2160 пікселів. Картинка характеризується гарною деталізацією, гідними параметрами контрастності (3000:1) та яскравості (400 нит, при цьому сенсор освітленості може самостійно задавати оптимальне значення з урахуванням поточного освітлення), має підтримку HDR (стандарт HDR10). Для підключення моделі до ПК та інших пристроїв запропоновано USB-C (DisplayPort Alt Mode) з підтримкою Power Delivery до 65 Вт, що в деяких сценаріях дозволить передавати відео та живлення по одному кабелю. Окремо варто сказати про наявність хаба USB 3.0, вбудованих динаміків на 10 Вт та веб-камери з функцією автофокусування для організації відеоконференцій.
Купити Samsung 32 M8 Smart Monitor 32 "
Усі ціни 19 →32" Samsung S32BM801UU - M80B Series - LED monitor - 4K - 32" - HDR - 4 ms | 2 879 zł |
Monitor SAMSUNG Smart M8 S32BM80BUU 31.5" 3840x2160px 4 ms [GTG] | 2 859 zł |
Samsung S32BM80PUU 81,3 cm (32") 3840 x 2160 px 4K LS32BM80PUUXEN | 3 234 zł |
Monitor SAMSUNG Smart M8 S32BM80BUU 31.5" 3840x2160px 4 ms [GTG] LS32BM80B | 3 299 zł |
Monitor Samsung Smart M8 White (LS32BM801UUXEN) | 2 897 zł |