Monitor Samsung 32 M8 Smart Monitor 32 "
Wideo 12Zdjęcia 43 |
32-calowy monitor Samsunga dołącza do oferty Smart 2022. Łączy w sobie zaawansowane urządzenia do pracy i rozrywki multimedialnej, a cechą charakterystyczną modeli jest inteligentna powłoka Tizen. Dzięki swojej obecności wyświetlacz może pełnić funkcję smart TV (bez podłączania do komputera osobistego) z dostępem do popularnych serwisów streamingowych i kin online. Wi-Fi 5 zapewnia połączenie z Internetem, kompletny panel sterowania do wybierania głosowego, a Bluetooth 4.2 działa jako kolejny interfejs komunikacji bezprzewodowej.
Monitor Samsung 32 M8 Smart oparty jest na matrycy VA o rozdzielczości 3840x2160 pikseli. Obraz charakteryzuje się dobrą szczegółowością, przyzwoitym kontrastem (3000:1) i jasnością (400 nitów, przy czym czujnik światła potrafi samodzielnie ustawić optymalną wartość na podstawie aktualnego oświetlenia), obsługuje HDR (standard HDR10). Aby podłączyć model do komputera i innych urządzeń, oferowany jest USB C (DisplayPort Alt Mode) z obsługą Power Delivery do 65 W, co w niektórych scenariuszach pozwoli na przesyłanie sygnału wideo i zasilania za pomocą jednego kabla. Osobno warto wspomnieć o obecności huba USB 3.0, wbudowanych głośników 10 W oraz kamerki internetowej z autofokusem do wideokonferencji.
Kup Samsung 32 M8 Smart Monitor 32 "
Wszystkie ceny 19 →Monitor SAMSUNG Smart M8 S32BM80BUU 31.5" 3840x2160px 4 ms [GTG] | 2 819 zł |
Samsung S32BM80PUU 81,3 cm (32") 3840 x 2160 px 4K LS32BM80PUUXEN | 3 229 zł |
Monitor SAMSUNG Smart M8 S32BM80BUU 31.5" 3840x2160px 4 ms [GTG] LS32BM80B | 2 819 zł |
Monitor Samsung Smart M8 White (LS32BM801UUXEN) | 2 897 zł |
Monitor SAMSUNG Smart M8 S32BM80BUU 31.5" 3840x2160px 4 ms [GTG] | 2 819 zł |