Монітор Samsung Odyssey G65B S32BG650 31.5 "
Фото 25 |
Представник геймерської лінійки Odyssey 2023 випуску - це 31.5-дюймовий монітор компанії Samsung, який можна використовувати самостійно. Тут є вбудований процесор і встановлена фірмова ОС Tizen, що використовується на розумних телевізорах бренду. Крім того, тут передбачені бездротові модулі зв'язку, включаючи Wi-Fi 5, а також динаміки Adaptive Sound. При підключенні до інтернету монітор Samsung Odyssey G6 S32BG650EI можна використовувати для перегляду мультимедійного контенту в рамках платформи TV Plus і для ігор на профільних хмарних сервісах.
Вигнутий екран тут базується на псевдо 10-бітної VA-матриці і підтримує роздільну здатність 2560x1440 пікселів (розмір пікселя становить 0.27 мм). Картинка відрізняється гарною контрастністю (від 2500:1), а пікова яскравість від стандартних 350 нит може підвищуватися практично до 600 при відтворенні HDR-контенту (адже заявлений стандарт DisplayHDR 600). Ігрові можливості розкриває чудову швидкодію (відгук в 1 мс) та висока частота зміни кадрів (240 Гц), плюс підтримуються і передові технології (передусім MD FreeSync Premium Pro). З додаткових бонусів моделі варто виділити опцію відображення FPS, підсвічування CoreSync, що підлаштовується під ігрову палітру кольорів, а також наявність ергономічної, зручно регульованої в різних площинах підставки.
Купити Samsung Odyssey G65B S32BG650 31.5 "
Усі ціни 19 →32" Samsung Odyssey G6 - 2560x1440 (QHD) - 240Hz - VA - Curved - 1 ms - Mo | 1 975 zł |
Samsung Samsung Zakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey G6 32 cale QHD 240Hz | 2 299 zł |
Samsung Odyssey G6 LS32BG650EUXEN - 32'' | VA | QHD | 240 Hz | DisplayPort | 2 399 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey Neo G6 LS32BG650EU 32" 2560x1440px 240Hz 1 ms Curv | 2 049 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey Neo G6 LS32BG650EU 32" 2560x1440px 240Hz 1 ms Curv | 2 049 zł |
Модификації Samsung Odyssey G65B S32BG650
Ціни на Samsung Odyssey G65B S32BG650 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G65B S27BG650 26.9 " | від 1 519 zł | 19 пропозицій | ||
Samsung Odyssey G65B S32BG650 31.5 " | від 1 975 zł | 20 пропозицій |