Monitor Samsung 32 M70C Smart Monitor 32 " (LS32CM703UUXDU)
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Samsung 32 M70C Smart Monitor 32 "
27 "32 "
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:HDR, PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI
Obsługa Bixby, wbudowana Alexa. Pracuj z plikami na komputerze PC za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Wbudowane aplikacje do przesyłania strumieniowego oraz technologie Adaptive Picture i Adaptive Sound+, integracja z systemem Android i AirPlay. Wbudowany koncentrator gier. Wsparcie SmartThings.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung 32 M70C Smart Monitor 32 "
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 32" Samsung LS32CM703UUXDU | 1 585 zł |
Samsung Smart Monitor LS32CM703UUXDU - 32'' | VA | 4K | USB-C | HDR | Głoś | 1 589 zł |
Samsung Monitor Smart Samsung M7 32 cale 4K UHD 60Hz M70C| LS32CM703UUXDU | 2 199 zł |
Samsung Monitor Samsung Smart M70C Biały(LS32CM703UUXDU) | 2 180 zł |
MONITOR LCD 32" S32CM703UU/LS32CM703UUXDU SAMSUNG LS32CM703UUXDU | 1 957 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Samsung 32 M70C Smart Monitor
Ceny na Samsung 32 M70C Smart Monitor |
---|---|---|---|---|
Samsung 27 M70C Smart Monitor 27 " | od 1 299 zł | 22 oferty | ||
Samsung 32 M70C Smart Monitor 32 " | od 1 585 zł | 11 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →