Monitor Samsung Odyssey G7 32 32 "
Wideo 11Zdjęcia 18 |
Wysokiej jakości monitor do gier z 31,5-calowym, zakrzywionym ekranem WQHD/2K z cienką ramką, szybkim działaniem czujnika, lepszą dokładnością kolorów, imponującą jasnością i dużą częstotliwością odświeżania. Jest pozycjonowany jako produkt średniej klasy na rok 2020, skierowany do wymagających graczy i aspirujących graczy e-sportowych. Kluczowym elementem konstrukcyjnym monitora Samsung Odyssey G7 jest zaawansowana technologicznie 10-bitowa matryca SVA o rozdzielczości 2560x1440 oraz podświetlenie QLED z wykorzystaniem technologii kropek kwantowych.
Taka matryca zapewnia szybką reakcję (1 ms) i częstotliwość odświeżania 240 Hz, co najbardziej pozytywnie wpływa na klarowność wizualizacji szybkiego ruchu w dowolnych dynamicznych grach (w tym wieloosobowych strzelankach konkurencyjnych - Fortnite, Counter-Strike, Overwatch, PUBG, Warface, Call of Duty, Battlefield itp.). Warto również zwrócić uwagę na znaczne wygięcie ekranu (promień zgięcia 1,0 m), co zmniejsza zniekształcenia optyczne i pozwala w pełni wykorzystać widzenie peryferyjne. Dzięki wysokiej szczytowej jasności, ulepszonemu kontrastowi i dokładnemu odwzorowaniu kolorów, monitor uzyskał certyfikat DisplayHDR 600 umożliwiający wyświetlanie wideo Full HDR z kinową jakością. Technologia AMD FreeSync Premium lub Nvidia G-Sync zapewnia brak mikroopóźnień i rozdarć.
Kup Samsung Odyssey G7 32 32 "
Monitor SAMSUNG Odyssey G7 LC32G75TQSPXEN 31.5" 2560x1440px 240Hz 1 ms Cur | 3 150 zł |
Monitor Samsung Odyssey G75 (LC32G75TQSPXEN) HDMI 2xDP | 2 473 zł |
MONITOR SAMSUNG ODYSSEY G7 LED 32" LC32G75TQSPXEN | 2 984 zł |
Nowa rodzina monitorów gamingowych firmy Samsung
Patrząc na tempo, w jakim zmienia się branża gier, koreański gigant Samsung zdecydował się na całkowitą modernizację swojej oferty monitorów gamingowych. Dziesiątki wieloformatowych monitorów, rozsianych po zupełnie różnych seriach produktów, zostały zastąpione zupełnie nowymi monitorami Odyssey, w których inżynierowie firmy weszli ze swoimi atutami, wykorzystując wszystkie swoje najbardziej udane osiągnięcia ostatnich lat.
Uroki QLED
Do naszego laboratorium testowego dotarł 32-calowy flagowy panel QLED Odyssey G7, który wyróżnia się na tle młodszych modeli Odyssey G5 i G3 wyższą jakością zakrzywionej matrycy, zwiększoną częstotliwością skanowania i obecnością dodatkowych perków, takich jak NVIDIA Kompleks sprzętowo-programowy G-Sync lub „obraz obok obrazu”, który jest bardziej powszechny w profesjonalnych monitorach. Odyssey G7 wykorzystuje niekonwencjonalną matrycę QLED o promieniu krzywizny 1000R. Panel ma rozdzielczość 2560x1440 pikseli, częstotliwość odświeżania 240 Hz i jasność 350 cd/m². Szybkość reakcji matrycy to tradycyjny 1 ms (od szarości do szarości), co jak na taką przekątną jest dość strome.
Praktycznie standard
Od panelu QLED o podobnych właściwościach nie oczekujesz niczego poza lekkim wizualnym orgazmem. I nie zawodzi. Jednocześnie Matrix wykazuje doskonałą responsywność, co jest szczególnie uderzające w szybkich strzelankach kręgosłupowych, takich jak Titanfall, oraz imponujące odwzorowanie kolorów z doskonałymi rezerwami jasności, dzięki czemu gry wyglądają niesamowicie i kolorowo. Zwłaszcza jeśli włączysz HDR. Dodaj do tego wygodną podstawkę z regulacją wysokości, tryb portretowy (co jest rzadkością w przypadku zakrzywionych monitorów), a także wbudowany hub USB i masz naprawdę fajne urządzenie do gier, które zaciera granice między tradycyjnymi telewizorami a monitorami.
Modyfikacje Samsung Odyssey G7 32
Ceny na Samsung Odyssey G7 32 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G7 27 27 " | od 2 500 zł | 5 oferty | ||
Samsung Odyssey G7 32 32 " | od 2 473 zł | 4 oferty |