Monitor Samsung Odyssey G7 27 27 "
Wideo 11Zdjęcia 18 |
Monitor do gier z najwyższej półki, naładowany tak zwanymi najnowszymi wynalazkami. W modelu zastosowano wklęsły panel VA o promieniu krzywizny 1000R (1 m) oraz nowatorskie podświetlenie QLED. Jego czas reakcji mierzony jest w przedziale 1 ms, częstotliwość odświeżania to 240 Hz, obraz wyświetlany jest na ekranie monitora w maksymalnej rozdzielczości 2560x1440 pikseli. Ponadto Samsung C27G75TQSI posiada certyfikaty VESA DisplayHDR 600, VESA Adaptive-Sync i Nvidia G-Sync.
Pierwszy dotyczy obsługi HDR, pozostałe dwa dotyczą dynamicznej regulacji częstotliwości odświeżania w zakresie od 60 do 240 Hz. Na ekranie monitora można wyświetlać obraz z dwóch źródeł za jednym razem. Wszystko dzięki funkcji Picture by Picture. Urządzenia z zewnątrz podłączamy do modelu poprzez złącza DisplayPort (2 szt.) oraz HDMI. Matową czarną obudowę monitora podkreśla system podświetlenia z tyłu. Kolumna nośna modelu zapewnia elastyczną regulację pozycji ekranu: wysokości, pochylenia i kątów obrotu. Ponadto monitor posiada hub USB 3.0 oraz pakiet gamingowych „sztuczek” na kształt wyświetlania celownika, opcji podświetlania najciemniejszych obszarów obrazu, timera oraz licznika klatek na sekundę.
Kup Samsung Odyssey G7 27 27 "
Zakrzywiony ekran PC do gier - Samsung - Odyssey - G75T C27G75TQSP - 27" W | 3 999 zł |
Monitor Samsung Odyssey G75T (LC27G75TQSPXEN) | 2 599 zł |
Samsung Odyssey G7 68,3 cm (26.9") 2560 x 1440 px Quad LC27G75TQSRXEN | 3 536 zł |
Samsung Odyssey G7 68,3 cm (26.9") 2560 x 1440 px Quad LC27G75TQSRXEN | 3 542 zł |
Modyfikacje Samsung Odyssey G7 27
Ceny na Samsung Odyssey G7 27 |
---|---|---|---|---|
Samsung Odyssey G7 27 27 " | od 2 599 zł | 4 oferty | ||
Samsung Odyssey G7 32 32 " | od 2 473 zł | 4 oferty |