Monitor Samsung S27C902P 27 "
Zdjęcia 16 |
Samsung S27C902P 27 "
2023 roksmart5KPower DeliveryHDRCalMANPantoneTÜV RheinlandgłośnikiBluetoothWi-Ficienka ramkadobry sRGBdobry DCI-P3
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:5120x2880 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:600 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:mini DisplayPort, USB C, Thunderbolt
Obsługa Apple AirPlay
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Samsung S27C902P 27 "
Wszystkie ceny 38 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG 27" ViewFinity S90PC Monitor LS27C902PAUXEN | 6 992 zł |
SAMSUNG Monitor SAMSUNG ViewFinity S9 LS27C902PAUXDU 27 5K IPS 5ms Srebrno | 6 769 zł |
27" Samsung ViewFinity S9 S27C902PAU - 5 ms - Monitor | 5 798 zł |
Samsung Monitor 27 cali Viewfinity S9 IPS 5120x2880 5K/UHD+ 16:9 1xminiDP | 7 273 zł |
Samsung Samsung Monitor Do Pracy Viewfinity S9 27 cali, 5K 60Hz S90C | LS2 | 6 999 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →