Monitor Samsung Odyssey Neo G8 32 32 " biały
Wideo 10Zdjęcia 20 |
Zakrzywiony monitor do gier z linii Odyssey to flagowe 32-calowe rozwiązanie z rozdzielczością 4K i innymi ciekawymi funkcjami. Model wyróżnia się stylowym designem z białym wykończeniem tylnej części obudowy oraz obecnością podświetlenia CoreSync, które podkreśla gamingową, nieco agresywną orientację projektu. Monitor Samsung Odyssey Neo G8 32 oparty jest na 10-bitowej matrycy VA z wysokiej jakości podświetleniem Mini LED.
Tę ostatnią reprezentują miniaturowe diody LED, które zapewniają lokalne przyciemnianie obrazu za pomocą 1196 niezależnych stref. Dzięki temu użytkownicy będą cieszyć się doskonałym kontrastem obrazu z naturalną czernią i ciemnymi odcieniami, co zachwyci zarówno scenariusze gier, jak i oglądanie filmów. Inne zalety obrazu to dobra szczegółowość (rozmiar piksela to zaledwie 0,18 mm), przyzwoite odwzorowanie kolorów oraz obsługa treści HDR (co potwierdza autorska technologia Quantum HDR 2000).
Stan gry jest wzmocniony szybką reakcją (1 ms GtG), doskonałą dla rozdzielczości 4K „Hertz” (240 Hz), różnymi funkcjami i technologiami - Black Equalizer i AMD FreeSync Premium Pro. Osobno warto podkreślić bezpieczeństwo wyświetlacza dla wzroku (posiada certyfikat TÜV Rheinland), obecność czujnika światła (sam koryguje jasność obrazu), HDMI 2.1 (umożliwia wysyłanie wideo w rozdzielczości 4K 120 Hz z PS5), koncentrator USB i ergonomiczna podstawka (można obracać, zmieniać wysokość i przełączać ekran do trybu portretowego).
Kup Samsung Odyssey Neo G8 32 32 " biały
Wszystkie ceny 27 →32" Samsung Odyssey Neo G8 - 3840x2160 (4k / UHD) - 240Hz - VA (With Quant | 3 599 zł |
Samsung Samsung Zakrzywiony Monitor Gamingowy Odyssey Neo G8 32 cale 4K UH | 4 149 zł |
Samsung Odyssey G85NB LS32BG850NPXEN - 32'' | VA | 4K | 240 Hz | HDMI 2.1 | 5 090 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey Neo G8 LS32BG850NPXEN 32" 3840x2160px 240Hz 1 ms C | 4 521 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey Neo G8 LS32BG850NPXEN 32" 3840x2160px 240Hz 1 ms C | 4 521 zł |