Monitor Samsung Odyssey OLED G8 34 34 " srebrny
Wideo 12Zdjęcia 16 |
34-calowy, ultraszerokokątny, zakrzywiony monitor Samsunga należy do linii gier Samsung Odyssey 2023, która należy do wyższego segmentu cenowego. Flagowca można używać nie tylko w tandemie z komputerem PC czy konsolą, ale także samodzielnie, ponieważ ma mocny procesor, obsługuje inteligentną platformę Tizen OS, jest wyposażony w moduł Wi-Fi umożliwiający łączenie się z Internetem i dostęp do usług streamingowych lub gry online.
centrum gier. Monitor Samsung Odyssey OLED G8 34 posiada 10-bitową matrycę OLED, która zapewnia doskonałą głębię czerni i wysokie współczynniki kontrastu. Standardową jasność na poziomie 250 nitów można zwiększyć podczas odtwarzania treści HDR, co potwierdza zgodność ze standardem DisplayHDR 400. Do tego zastosowano czujnik oświetlenia otoczenia, który automatycznie dopasowuje odpowiednie parametry obrazu.
Rozdzielczość wynosi 3440 x 1440 pikseli, a rozmiar piksela to 0,23 mm. Orientację na gry wspiera wysoka częstotliwość odświeżania (175 Hz), szybka reakcja (twierdzona, że od szarości do szarości wynosi 0,1 ms), obsługa technologii AMD FreeSync Premium. Dodatkowe atuty modelu to m.in. różnorodność portów przyłączeniowych (w tym dwa USB C (DisplayPort Alt Mode) z funkcją Power Delivery), metalowe wykończenie korpusu z autorskim podświetleniem CoreSync, wbudowane głośniki oraz podstawka pod ekran z możliwością regulacji wysokości.
Kup Samsung Odyssey OLED G8 34 34 " srebrny
Wszystkie ceny 24 →SAMSUNG ODYSSEY G8 CURVED 34IN LS34BG850SUXXU | 7 258 zł |
Monitor 34" Samsung Odyssey G8 LS34BG850SUXEN | 3 789 zł |
34" Samsung Odyssey G8 - 3440x1440 (UWQHD) - 175Hz - OLED - 65W PD USB-C - | 5 779 zł |
Samsung Odyssey OLED G8 LS34BG850SUXEN - 34'' | UWQHD | 175 Hz | microHDMI | 3 799 zł |
Monitor SAMSUNG Odyssey G8 LS34BG850SUXEN 34" 3440x1440 175Hz 0.03 ms Curv | 3 799 zł |