Uchwyt biurkowy Ergotron LX Desk Monitor Arm
Wideo 3Zdjęcia 20 |
Ergotron LX Desk Monitor Arm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ergotron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ergotron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ergotron LX Desk Monitor Arm
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ergotron Lx 45-490-216 Uchwyt na Monitor Biały 32 | 720 zł |
Ergotron LX Desk Monitor Arm | 676 zł |
Ergotron LX Desk Monitor Arm (polerowane aluminium) UCH-BIU-ERG-013 | 760 zł |
ERGOTRON 45-241-224 Uchwyt biurkowy | 859 zł |
Ergotron Uchwyt biurkowy na monitora do 32" LX Desk Mount (45-490-216) | 764 zł |
pokaż 12 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →