Настільне кріплення Ergotron LX Desk Monitor Arm
Відео 3Фото 20 |
Ergotron LX Desk Monitor Arm |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ergotron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ergotron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ergotron LX Desk Monitor Arm
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ergotron Lx 45-490-216 Uchwyt na Monitor Biały 32 | 720 zł |
Ergotron LX Desk Monitor Arm | 676 zł |
Ergotron LX Desk Monitor Arm (polerowane aluminium) UCH-BIU-ERG-013 | 760 zł |
ERGOTRON 45-241-224 Uchwyt biurkowy | 859 zł |
Ergotron Uchwyt biurkowy na monitora do 32" LX Desk Mount (45-490-216) | 764 zł |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →