Monitor Dell S2421HS 24 "
Wideo 10Zdjęcia 9 |
Wysokiej jakości, uniwersalny monitor 23,8-calowy z ekranem o rozdzielczości FullHD z cienką ramką, solidnym panelem IPS, wielofunkcyjną podstawą i obsługą technologii AMD FreeSync. Producent pozycjonuje jako niedrogi produkt w średniej cenie, który może zaspokoić potrzeby najszerszego grona użytkowników domowych i biurowych. Zapewnia nieskazitelną przejrzystość wizualną do efektywnej pracy z tekstami, arkuszami kalkulacyjnymi, prezentacjami, treściami internetowymi i grafiką biznesową.
Nadaje się do amatorskiej obróbki materiałów foto i wideo, zadań modelowania 3D oraz pracy w pakietach CAD / CAE. Dzięki częstotliwości odświeżania 75 Hz, krótkiemu czasowi reakcji (4 ms GtG) i technologii AMD FreeSync, Dell S2421HS jest zaprojektowany do pracy w tanich konfiguracjach do gier. Przyzwoitą jakość obrazu zapewnia zastosowanie pełnej ośmiobitowej matrycy IPS o rozdzielczości 1920 × 1080 oraz energooszczędne podświetlenie W-LED. Konstrukcja czujnika gwarantuje doskonałe kąty widzenia, a technologia Flicker-Free całkowicie eliminuje nieprzyjemne dla oczu migotanie o wysokiej częstotliwości. Charakterystyczna, firmowa podstawa firmy Dell zapewnia pełen zakres regulacji pozycji ekranu i szybkie zmiany orientacji z poziomej na pionową.
Kup Dell S2421HS 24 "
Wszystkie ceny 31 →Dell 24 monitory S2421HS - 6045 cm 238 24" S2421HS 0DELL-S2421HS 6045 cm 2 | 775 zł |
Dell Monitor S2421HS 23,8 cali IPS LED Full HD (1920x1080) /16:9/HDMI/DP/f | 630 zł |
Monitor DELL S2421HS 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 639 zł |
Dell S2421HS - 24'' | IPS | Full HD | 75Hz| Pivot MON-LCD-DEL-0252 | 639 zł |
Dell Monitor S2421HS 23,8 cali IPS LED Full HD (1920x1080) /16:9/HDMI/DP/f | 660 zł |