Monitor Asus TUF Gaming VG279Q1A 27 " czarny (90LM05X0-B01170)
Wideo 8Zdjęcia 9 |
Zamknij
Menu
Asus TUF Gaming VG279Q1A 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus TUF Gaming VG279Q1A 27 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" ASUS TUF VG279Q1A - 1920x1080 (FHD) - 165Hz - IPS - Speakers - 1 ms -27 Monitor gamingowy od ASUS z rozdzielczo?? na 1920x1080 (FHD), 165Hz & IPS-Panel Specyfikacja Rozdzielczo??: 1920x1080 (FHD... więcej) Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 165Hz Szybko?? reakcji: 1ms (MPRT) Rodzaj panelu: IPSHighlights FreeSync Premium Speakers Asus Extreme Low Motion Blur (ELMB) Asus Shadow Boost technology - Improves dark areas without overexposing bright areas. Proshop.plZłóż skargę | 784 zł |
ASUS VG279Q1A MON-LCD-ASU-0332Wszystkie potrzebne funkcje do płynnej rozgrywki TUF Gaming VG279Q1A to 27-calowy monitor z matrycą IPS o rozdzielczości Full... więcejHD (1920 x 1080) ultraszybką częstotliwością odświeżania 165 Hz. Został on zaprojektowany dla graczy i innych użytkowników poszukujących immersyjnej rozgrywki i oferuje specyfikacje na wysokim poziomie. Ale to jeszcze nie wszystko... Its exclusive ELMB function features a 1ms MPRT response time and Adaptive-Sync (FreeSync™ Premium) technology, for extremely fluid gameplay without tearing and stuttering. Ekran z 27-calową matrycą IPS dla większej precyzji odwzorowania kolorów Zastosowana w monitorze TUF Gaming VG279Q1A 27-calowa matryca Full HD (1920 x 1080) zapewnia oszałamiające efekty wizualne z praktycznie każdej strony, a szeroki kąt oglądania 178° przekłada się na jedynie minimalne zniekształcenia i zredukowany efekt zmiany koloru – nawet podczas oglądania z ekstremalnych pozycji. Superszybkie odświeżanie ekranu z częstotliwością 165 Hz Imponująca częstotliwość odświeżania 165 Hz eliminuje opóźnienia i efekty „motion blur” (rozmycia obrazu w ruchu), a Ty uzyskujesz przewagę nad rywalami w takich grach jak strzelanki FPS, wyścigi, strategie czasu rzeczywistego oraz gry sportowe. Dzięki ultraszybkiej częstotliwości odświeżania cieszysz się niewiarygodnie płynną rozgrywką nawet przy maksymalnych ustawieniach grafiki i możesz natychmiastowo reagować na akcję wyświetlaną na ekranie. Ciesz się superpłynną rozgrywką Monitor ten jest wyposażony w najnowszą, ekskluzywną technologię ASUS Extreme Low Motion Blur Extreme, która umożliwia uzyskanie wartości 1 ms MPRT dla wyeliminowania zniekształceń oraz efektów rozmycia ruchu. Dzięki temu poruszające się obiekty są jeszcze ostrzejsze, a rozgrywka bardziej płynna i responsywna. Wzornictwo wysokich lotów Monitor TUF Gaming VG279Q1A wyróżnia się wzornictwem w stylu myśliwca niewykrywalnego dla radaru, które zapewnia mu dynamiczny, futurystyczny wygląd. Panel tylny posiada elementy w stylizacji „skrzydeł”, emanujące wrażeniem wysokiej szybkości. Kompaktowa i minimalistyczna podstawka oferuje wysoką stabilność ze szczyptą elegancji. Technologia Flicker-Free Technologia Flicker-Free redukuje efekt migotania ekranu, minimalizując zmęczenie oczu i zwiększając komfort gracza podczas długich sesji gamingowych. Zobacz, co kryje się cieniu Technologia ASUS Shadow Boost rozjaśnia ciemne obszary w grze bez nadmiernego naświetlania jasnych stref. Nie tylko poprawia to ogólne wrażenia podczas oglądania, ale również ułatwia dostrzeganie wrogów ukrywających się w ciemnych częściach mapy. Bogata zestawpołączeń Ciesz się bogatymi opcjami łączności, DisplayPort 1.2, dwoma gniazdami HDMI (V1.4), a także gniazdem audio mini-jack 3,5 mm do podłączania szerokiej gamy urządzeń multimedialnych Komputronik.plZłóż skargę | 849 zł |
ASUS TUF Gaming VG279Q1A - Monitor LED - gaming - 27" - 1920 VG279Q1AAcer (VG279Q1A) ASUS TUF Gaming VG279Q1A - Monitor LED - gaming - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 165 Hz... Senetic.plZłóż skargę | 891 zł |
Monitor Asus TUF Gaming VG279Q1A (90LM05X0-B05170) | 849 zł |
ASUS TUF Gaming VG279Q1A 27" Full HD IPS 165Hz 1ms GamingowyCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 849 zł |
pokaż 9 ofert
Seria Asus TUF (gamingowe)
od 1 199 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 335 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, USB C, radiowe, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: do 15 h
od 255 zł
miejski, na laptopa, odblaskowy, kieszenie: przód, dół, 46.5x32.5x13 cm, waga 620 g
od 985 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 270 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 140 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, 1.3 m, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 32 Ohm, akumulator: z etui ładującym + przedłużacz - 1,3 m
od 881 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 190 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, przewodowe, 3.5 mm, 2x 3.5 mm, 1.2 m, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 60 Ohm
od 708 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
od 250 zł
gamingowe, nauszne, zamknięte, bezprzewodowe, USB A, USB C, radiowe, wielokanałowe, 20 – 20000 Hz, 60 Ohm, akumulator: do 15 h, z etui ładującym + adapter nadajnika
od 1 469 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 807 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 260 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 869 zł
gamingowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 2 030 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 260 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 089 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 891 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 017 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 078 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 125 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 280 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 165 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 2 749 zł
gamingowy, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
Wideo recenzje
Best Budget Gaming Monitor - ASUS TUF Gaming VG279Q1A Gaming Monitor 27 inch Full HD, IPS, 165Hz IPS
23 września 20225 944 przegląd
ASUS TUF VG279Q1A Gaming Monitor Price In Bangladesh #asusmonitor
29 września 2021346 przegląd
ASUS TUF VG279Q1A Gaming Monitor - Tagalog Review [PH]
29 września 202121 808 przegląd
ASUS TUF VG279Q1A Gaming Monitor Review
13 listopada 2020185 582 przegląd
Asus Tuf Gaming VG279Q1A Gaming Monitor Quick Unbox
3 września 20216 447 przegląd
UNBOXING: TUF Gaming Monitor VG279Q1A | IPS Full HD | 165Hz
7 września 202217 147 przegląd
Review ASUS TUF Gaming VG279Q1A 27” Gaming Monitor 2021
21 października 2021199 przegląd
ASUS TUF Gaming VG279Q1A 27” Gaming Monitor, 1080P Full HD (Review)
3 lutego 202110 520 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 849 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 819 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 811 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 944 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 799 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 890 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.8 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 891 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 699 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 769 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR, TÜV Rheinland
od 868 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, TÜV Rheinland
od 850 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium