Монітор Xiaomi Mi Monitor A22i 21.45 " чорний
Фото 8 |
Xiaomi Mi Monitor A22i 21.45 " чорний
Діагональ:21.45 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 6 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:3 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Xiaomi Mi Monitor A22i 21.45 " чорний
Усі ціни 15 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
XIAOMI MONITOR A22i 2145" CZARNY ELA5230EU | 349 zł |
XIAOMI Monitor XIAOMI A22i 22 FHD VA Czarny | 349 zł |
21" Xiaomi A22i - 1920x1080 - 75Hz - VA - Monitor | 354 zł |
XIAOMI Monitor A22i UPXIA22C0001000 | 368 zł |
Xiaomi Monitor A22i MON-LCD-XIA-0017 | 349 zł |
ще 10 пропозицій