Монітор Xiaomi Mi Desktop Monitor 1C 24 " чорний (BHR4510GL)
Відео 16Фото 4 |
Недорогий побутовий універсальний монітор з 23,8-дюймовим екраном Роздільної здатності FullHD, широкими кутами огляду і утилітарним тонкорамковим дизайном. Позиціонується як модель базової цінової категорії, призначена для офісного і домашнього використання. Основою екрану є 8-бітна IPS-матриця (6 біт + FRC) з роздільною здатністю 1920х1080 і підсвічуванням W-LED. До очевидних переваг монітора Xiaomi Mi Desktop Monitor 1C також варто віднести комфортно широкі кути огляду і високу енергоефективність.
Він зручний при роботі з текстом, електронними таблицями і презентаціями, здатний адекватно відтворювати фото/відео, може застосовуватися у складі бюджетних робочих станцій для CAD/CAE-систем. Завдяки тонкорамочному дизайну підійде для створення горизонтально орієнтованих мультимоніторних конфігурацій. Також може використовуватися в складі бюджетних ігрових конфігурацій. Порівняно великий піксель (0,275 мм) дозволяє встановлювати екран на значній відстані від очей користувача, що знижує рівень хронічного напруження м'язів кришталика. IPS-матриця демонструє прийнятний середній час відгуку (6 мс GtG), якого достатньо для чіткого відображення руху при перегляді відео. Монітор обладнаний підставкою з можливістю регулювання нахилу екрану, а для його підключення передбачений аналоговий роз'єм VGA D-Sub і цифровий HDMI 1.4.
Купити Xiaomi Mi Desktop Monitor 1C 24 " чорний
Усі ціни 15 →Xiaomi S0229999 XM700018 238" Monitor Czarny BHR4510GL | 560 zł |
24" Xiaomi Mi 1C / BHR4510GL - 1920x1080 - IPS - 6 ms - Monitor | 465 zł |
XIAOMI Monitor Mi Desktop 1C 23,8 cali UPXIA24L0000100 | 472 zł |
Mi Desktop Monitor 1C - 23.8'' | Full HD | 60 Hz | D-Sub, HDMI | pochył MO | 399 zł |
XIAOMI Monitor Mi Desktop 1C 23,8 cali 118173 | 472 zł |
Мінімалізм і Xiaomi — поняття тотожні. У простому і лаконічному дизайні без усіляких надмірностей виконаний недорогий монітор Mi Desktop Monitor 1C, позиціонується для домашнього та офісного застосування.
Оглядовий екран
З боку лицьової панелі модель має тонкорамочний екран калібру 23.8 дюймів по діагоналі. Основою дисплея є IPS-матриця 6 біт + FRC з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів і підсвічуванням W-LED. Для неї характерні широкі кути комфортного огляду і цілком стандартний час відгуку (від 6 мс).
Тонюсенькі рамки
Родзинкою передньої панелі Xiaomi Mi Desktop Monitor 1C в зовнішньому вигляді по праву вважаються тонюсенькі бічні рамки. Як результат, модель відмінно підходить для розгортання недорогих багатомоніторних конфігурацій. Для її підключення до комп'ютера використовуються роз'єми HDMI v 1.4 (цифровий інтерфейс) і VGA D-Sub (Аналоговий порт).
Ареал проживання
Блок живлення монітора винесений назовні, завдяки чому вийшло зменшити товщину корпусу до 7 мм (у найтоншому місці). На додачу модель обладнали підставкою з можливістю регулювання нахилу екрану. А ось отворів під настінне кріплення VESA на «спинці» монітора немає, так що «жити» йому доведеться на робочому столі.