Настінне кріплення ART AR-78
ART AR-78 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ART 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ART.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ART AR-78
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SOPORTE PARA TV ART AR-78 PARED 23"- 52" MAX 32 KG | 98 zł |
ART AR-78 32 kg 52" 100 x 100 mm | 115 zł |
ART AR-78 TV LED/LCD 23-52'' 32KG Art reg. pion/poziom 50cm UCH-SCI-ART-03 | 90 zł |
Uchwyt do TV ART 23 - 52 cali AR-78 Czarny | 86 zł |
Uchwyt do telewizora ART 23-52" AR-78 | 79 zł |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →