Monitor Eizo FlexScan S1934 19 " czarny
Eizo FlexScan S1934 19 " czarny
Przekątna:19 "
Rozdzielczość:1280x1024 (5:4)
Matryca:IPS, czas reakcji 14 ms
Częstotliwość:61 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, DVI-D, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Eizo FlexScan S1934 19 " czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EIZO FlexScan S1934H-GY monitor LED display 48,3 cm (19") S1934H-GY | 1 564 zł |
Monitor Eizo FlexScan S1934H-GY | 1 499 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! EIZO 19 L S1934H-GY - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 1 485 zł |
EIZO FlexScan S1934H-BK monitor LED display 48,3 cm (19") S1934H-BK | 1 564 zł |
Monitor Eizo FlexScan S1934H-BK | 1 631 zł |
EIZO FlexScan S1934H-GY monitor LED display 48,3 cm (19") S1934H-GY | 1 564 zł |
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →