Навушники
MSI Immerse GH40 (S37-0400150-SV1)
Відео 3Фото 13 |
MSI Immerse GH40 |
|
Звук формату 7.1, невелика вага.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MSI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MSI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MSI Immerse GH40
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MSI Immerse GH40 ENC - headset | 267 zł |
Nauszne MSI Immerse GH40 ENC SL-G-MSI-016 | 299 zł |
Słuchawki MSI Immerse GH40 Czarne (S37-0400150-SV1) | 250 zł |
MSI IMMERSE GH40 ENC Nauszne Czarny | 199 zł |
Zestaw słuchawkowy MSI Immerse GH40 ENC | 355 zł |
MSI IMMERSE GH40 ENC Nauszne Czarny | 199 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →