Razer Kaira for Playstation (RZ04-03980100-R3M1)
Wideo 4Zdjęcia 11 |
Razer Kaira for Playstation 2022 rokradiowe |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Kup Razer Kaira for Playstation
Wszystkie ceny 7 →Razer Kaira | 494 zł |
Nauszne Razer Kaira for Playstation SL-G-RAZ-082 | 499 zł |
Słuchawki RAZER Kaira PlayStation | 500 zł |
Razer Kaira for Playstation - Wireless Gaming Headset for PS5 - Razer TriF | 478 zł |
Słuchawki RAZER Kaira PlayStation RZ04-03980100-R3M1 | 500 zł |
Razer Kaira Gaming Headset Biały RZ04-03980100-R3M1 | 339 zł |
Specjalistyczny zestaw słuchawkowy w stylu konsoli PlayStation 5
Po ogłoszeniu nowej generacji konsol do gier PlayStation i Xbox, Razer wprowadził linię specjalistycznych zestawów słuchawkowych Razer Kaira zaprojektowanych specjalnie dla każdej platformy. W przeciwieństwie do Kaira X na Xbox, Razer Kaira PlayStation ma czarno-białą obudowę z niebieskimi akcentami i obsługuje łączność Bluetooth lub radio. Wbudowany akumulator zapewnia aż do 30 godzin pracy, co sprawia, że zestaw słuchawkowy jest uniwersalny i nadaje się do stosowania z różnymi urządzeniami.
Markowe sterowniki Triforce
Razer Kaira jest wyposażona w opatentowane przetworniki Triforce 50 mm zapewniające dźwięk wysokiej jakości. Mikrofon kardioidalny z technologią Hyperclear zapewnia wyraźną transmisję głosu. Unikalna funkcja SmartSwitch umożliwia przełączanie między radiem a Bluetoothem oraz zarządzanie połączeniami przychodzącymi podczas grania. Konstrukcja zestawu słuchawkowego jest wygodna, a nauszniki Flowknit zapewniają wygodę i dobrą izolację od hałasu zewnętrznego.
Świetny wybór od Razera
Alternatywą dla Razer Kaira jest Razer Barracuda X, który jest również kompatybilny z PS5. Model ten zapewnia bardziej neutralny i szczegółowy dźwięk, zwłaszcza w zakresie średnich tonów. Kaira wyróżnia się jednak bogatszym dźwiękiem, który preferuje się w grach i filmach. Gusta użytkowników są różne, ale wielu zauważa, że mikrofon Kaira podczas nagrywania mowy brzmi wyraźniej i bardziej szczegółowo.