Słuchawki
Razer Kraken Kitty V2
Zdjęcia 18 |
Razer Kraken Kitty V2 |
|
Oświetlenie RGB, dźwięk 7.1 (wirtualny).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Razer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Razer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Razer Kraken Kitty V2
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nauszne Razer Kraken Kitty V2 Quartz SL-G-RAZ-108 | 519 zł |
Słuchawki RAZER Kraken Kitty V2 Czarny | 379 zł |
Słuchawki RAZER Kraken Kitty V2 Różowy | 448 zł |
Razer Kraken Kitty V2 - USB Headset with RGB Kitty Ears - Quartz Edition R | 522 zł |
Słuchawki RAZER Kraken Kitty V2 Różowy RZ04-04730200-R3M1 | 448 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →