Słuchawki
HyperX Cloud Stinger Core Wireless PS4/PS5 (4P5J1AA)
Wideo 3Zdjęcia 12 |
HyperX Cloud Stinger Core Wireless PS4/PS5 |
|
Opatentowana technologia dźwięku przestrzennego, długa żywotność baterii, niewielka waga.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HyperX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HyperX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HyperX Cloud Stinger Core Wireless PS4/PS5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HyperX Cloud Stinger Core – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier (biał | 389 zł |
HyperX Cloud Stinger Core – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier na PS | 452 zł |
HyperX Cloud Stinger Core – bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier (biał | 389 zł |
HP HyperX Cloud Stinger Core Wireless, PS5-PS4 | 439 zł |
Hyperx Cloud Stinger Core Wireless Gaming Headset Biały 4P5J1AA | 371 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →